پروژه کارگزاری آگاه

پروژه کارگزاری آگاه

مدیریت طراحی پروژه کارگزاری آگاه، یکی دیگر از بهترین و موفق‌ ترین پروژه‌ های انجام‌ شده توسط شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا می‌ باشد. پروژه کارگزاری آگاه در برج کیان و در طبقات ۱۳، ۱۷ ر ۱۸ واقع شده و پارتیشن بندی و تفکیک سازی محیط داخلی آن، به واسطه تیم بسیار مجرب و حرفه‌ ای شرکت دیکا آسیا انجام شده‌ است.

در پارتیشن‌ بندی این پروژه، تیم طراحی شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا، از پارتیشن‌ های تک جداره فریم لس با پروفیل های مشکی در ارتفاع ۲۶۰ سانتی‌ متر استفاده نموده و فضای داخلی پروژه را به بخش‌ ها و قسمت‌ هایی کاملاً کاربردی تفکیک سازی نموده اند. پارتیشن‌ های فریم لس، از جمله پارتیشن‌ های بسیار با کیفیت و مقاوم در برابر صدماتی چون فشار، ضربه، تکان های شدید، برخورد اجسام تیز و غیره هستند و از دوام و طول عمر مناسبی نیز برخوردار می‌ باشند. نگهداری و تمیزکاری این پارتیشن‌ ها امری بسیار آسان بوده و به‌ دلیل شفافیت و وضوح بالای خود، نور طبیعی را به‌ طور کاملاً یکنواخت در محیط منعکس می‌ کنند.

در پروژه کارگزاری آگاه، پارتیشن‌ ها به‌ صورت تمام‌ قد ساخته‌ شده اند و دارای ارتفاع ۲۶۰ سانتی‌ متر می‌ باشند. تیم طراحی دیکا آسیا در پروژه کارگزاری آگاه جهت پارتیشن بندی محیط داخلی این پروژه، توسط نرم‌ افزار سه‌ بعدی طرح‌ های گوناگون و مدرنی را با توجه به متراژ، کاربرد و نوع تفکیکی سازی محیط پیاده‌ سازی نموده و پس‌ از مشورت نهایی با کارفرما، طرح نهایی را با ظرافت و دقت بسیار بالا در محیط اجرا نموده اند. همچنین پروفیل‌ های مشکی به‌ کار رفته در پارتیشن بندی پروژه کارگزاری آگاه، با الهام از رنگ سازمانی پروژه بوده و سبب ایجاد نمایی کاملاً مدرن و شیک شده‌ است.

شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا، مفتخر به اجرای پروژه کارگزاری آگاه و پارتیشن بندی این پروژه بوده و فضاسازی داخلی آن را به واسطه تیم طراحی و اجرایی متخصص و مجرب خود انجام داده است.

 

نمونه کار 1 پروژه شرکت kwc
نمونه کار 14 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 13 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 12 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 11 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 10 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 9 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 8 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 6 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 7 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 5 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 4 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 3 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 2 پروژه کارگزاری آگاه
نمونه کار 1 پروژه کارگزاری آگاه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button