پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای اداری | قیمت و نمونه کار 

پارتیشن شیشه‌ ای یا دیوار های پارتیشن شیشه ‌ای جداکننده ‌های لوکس و مدرن اتاق و محیط‌ های اداری هستند. این دیوار ها باربر نبوده و تحمل وزنی جز وزن خود را ندارند و صرفاً به ‌عنوان دیوار هایی برای جداسازی محیط ‌ها در فضا های اداری مانند بانک ‌ها، شرکت‌ ها، دفاتر، محیط‌  های آموزشی و… مورد استفاده قرار می گیرند.

 • آدرس: شهرک صنعتی خاوران سایت درودگران بلوط 7 پلاک 522

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن‌ های شیشه ‌ای در انواع فریم دار و فریم لس تولید می ‌شوند و هر دو نوع با شیشه ‌های تک‌ جداره و دو جداره قابل سفارش اند. هر کدام دارای ویژگی‌ های متفاوتی هستند و در انواع متفاوت می‌تواند انتظار شما را از یک جدا کننده فضا برآورده سازند. ویژگی مشترک بین همه آن‌ ها انتقال حداکثری نور است که فضایی پر انرژی و دل ‌نشین را برای دفتر کارتان فراهم می آورد.

پارتیشن شیشه ‌ای فریم دار

پارتیشن شیشه‌ ای فریم دار برای مکان ‌هایی مناسب است که از نظر فضا محدودیتی ندارند. فریم ‌ها و یا قاب ‌های این نوع پروفیل ‌های آلومینیومی  قدرت و استحکام بالایی دارند. تلفیق شیشه و فلز همیشه منحصر به ‌فرد بوده و با ظاهری جذاب سبب خاص شدن فضا های قدیمی و تبدیل آن به یک مجموعه مدرن می‌گردد.

انواع پارتیشن فریم دار

 • تک جداره
 • دو جداره
نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس

این سیستم جداکننده مناسب فضا های تجاری و حتی مسکونی با به حداقل رسیدن فریم ظاهری مدرن و مینیمال دارند. کاهش فریم در این سازه سبب به حداکثر رسیدن استفاده از نور می‌شود.دیوار های شیشه‌ای شرکت دیکا آسیا گزینه ای  برای یک عمر هستند. انعطاف بالا، شیشه‌ های تک ‌جداره و دوجداره و چند لایه، ساخته‌ شده از شیشه‌ های مقاوم لمینیت با کیفیت بالا از خصوصیات اصلی پارتیشن‌ اداری دیکا آسیا است.

مزایای پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس

 • دید واضح و بدون مانع
 • تطبیق ‌پذیری آن برای نقاط مختلف
 • عدم وجود مرزهای قابل ‌مشاهده
 • ظاهر بصری بی ‌نظیر
 • امکان انتخاب سخت ‌افزار مختلف

انواع شیشه در پارتیشن های اداری

شیشه هوشمند

این نوع از شیشه‌ ها در پارتیشن‌ های اداری بر خلاف شیشه‌ های ساده، به‌ صورت هوشمند طراحی شده و دارای تنظیمات متفاوتی هستند و گزینه‌ ای بسیار مناسب و عالی برای شرکت‌ هایی با دکوراسیون‌ های مدرن می‌ باشند.

شیشه رنگی

شیشه‌ های رنگی، یکی دیگر از شیشه‌ های قابل‌ استفاده در پارتیشن‌ های شیشه‌ ای است. پارتیشن هایی که دارای شیشه‌ های رنگی هستند نسبت‌ به شیشه‌ های شفاف، نور بسیار کمتری را در محیط داخلی ادارات منتقل می‌ کنند.

شیشه سکوریت

شیشه‌ های سکوریت شیشه‌ های بسیار مقاوم و مستحکم شناخته می‌ شوند و یکی از پر کاربردترین شیشه‌ های به‌ کار رفته در پارتیشن‌ های اداری هستند. همچنین شیشه‌ های سکوریت عایق بسیار مناسبی در برابر صوت و حرارت هستند

شیشه تریپلکس

شیشه‌ های تریپلکس نسبت‌ به شیشه‌ های معمولی از ضخامت بسیار بیشتری برخوردار هستند و از دو یا چند لایه تشکیل شده‌اند. هر کدام از لایه‌ های این شیشه در پارتیشن‌ های اداری نیز توسط فیلم پلیمری به یکدیگر چسبانده شده‌اند.

شیشه مات

شیشه‌ های مات برخلاف شیشه‌ های شفاف در پارتیشن‌ های اداری، دامنه انتقال نور بسیار پایین تری دارند و حریم شخصی مناسب‌ تری را نیز برای کارکنان و کارمندان به وجود می‌ آورند و امکان چسباندن لوگو نیز بر روی آن‌ ها وجود دارد.

شیشه تک جداره

شیشه‌ های تک‌ جداره نیز به‌ صورت فریملس و فریم دار در پارتیشن‌ های اداری استفاده می‌ شوند و در ابعاد و ضخامت‌ های گوناگونی قابل طراحی و اجرا هستند. این شیشه ها نسبت‌ به شیشه های دوجداره، از ضخامت کمتری برخوردار هستند.

شیشه دو جداره

شیشه دوجداره موجود در پارتیشن‌ های اداری، عایق مناسبی در برابر صوت و حرارت هستند این شیشه‌ ها بصورت فریملس و فریم دار قابل طراحی هستند و مناسب برای قسمت‌ هایی از ادارات همچون اتاق کنفرانس، جلسات و استراحت می‌ باشند.

شیشه آکوستیک

مشخصه بارز شیشه‌ های آکوستیک در پارتیشن‌ های اداری، ایمنی بسیار بالای آن‌ ها و همچنین عایق بسیار مناسب در برابر صوت می‌ باشد و در مجموعه‌ ها و شرکت‌ هایی که در حوزه  فیلم‌ برداری مشغول به فعالیت هستند، بسیار مناسب می‌ باشند

شیشه شفاف

شیشه‌های شفاف در پارتیشن‌ های اداری، دارای ظاهر بسیار  شیک می‌ باشند و نور محیط را به‌ راحتی از خود عبور داده و به‌ طور معمول در طراحی دکوراسیون‌ های مدرن ادارات استفاده می‌ شوندو بصورت تک‌ جداره و دوجداره طراحی می شوند.

شیشه لمینیت

شیشه ‌های لمینیت بیشترین استفاده را در ساخت پارتیشن شیشه ‌ای دارند. این نوع از شیشه‌ ها مشخصه‌ های مهمی دارند که سبب تمایز آن ها از شیشه های معمولی می شود. در انواع مات و معمولی، طرح دار، ساده و رنگی قابل سفارش هستند.

انواع پارتیشن شیشه ای در دیکا آسیا

1- پارتیشن شیشه ‌ای فریم دار

پارتیشن شیشه‌ ای فریم دار همان طور که پیش از این نیز اشاره شد در انواع تک جداره و دوجداره تولید می‌شود. هرکدام دارای خصوصیات منحصر به‌ فرد خود است.

 • پارتیشن شیشه ‌ای تک ‌جداره فریم دار

پارتیشن ‌های شیشه‌ ای فریم دار تک ‌جداره برای جداسازی و درعین‌ حال تلفیق یک فضا کاربرد دارند. این نوع از پارتیشن استفاده از نور را به حداکثر می ‌رساند و همین‌ طور عایق خوبی برای صدا است. این پارتیشن دارای فریم آلومینیوم و شیشه‌ های ایمن و اتصالات محکم و قوی است. ضخامت شیشه و همین ‌طور فریم در یک بازه مشخص قرار دارد.

پارتیشن ‌های فریم دار تک ‌جداره شرکت دیکا آسیا گزینه ای خاص و مقرون ‌به ‌صرفه برای فضای کاری ‌تان هستند. هزینه کم و نصب آسان راه‌ حلی عالی برای جدا سازی مناطق مختلف بدون کاهش نور و دید از جمله خصوصیات این سازه است.

 • پارتیشن شیشه ‌ای دو جداره فریم دار

دیوار های جداکننده دو جداره  از نظر دید و نور عملکردی مشابه تک‌ جداره دارند اما عایق صوتی بسیار بهتری را ارائه می‌دهند. اگر دفع صدا در محیط‌ های شلوغ کاری برایتان اهمیت دارد این سازه انتظارات شما را برآورده خواهد کرد.

امکان استفاده از پرده کرکره‌ ای و همین‌طور نصب درب آن را به گزینه‌ ای همه ‌کاره تبدیل کرده است. شیشه ‌های دوجداره و سکوریت شده از عبور صوت و نویز جلوگیری می‌کند این سازه از مقاومت بالایی نیز برخوردار است.

2- پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس

این سیستم جایگزینی مدرن برای ساختار دیوار های سنتی و همین‌ طور پارتیشن‌ های ام دی اف کلاسیک هستند. در فضا های کوچک راه‌ حلی عالی و مناسب برای افزایش دید است و  استفاده حداکثری از ظرفیت نور طبیعی و مصنوعی از ویژگی های فریم لس است. همین امر سبب کاهش در هزینه ‌های انرژی نیز می‌گردد.

پارتیشن‌ های شیشه‌ای بدون قاب به ‌صورت دوجداره و تک ‌جداره در دسترس اند این سیستم بدون قاب در یک  دفتر، اتصالات نامناسب و ستون ‌های عمودی را که در اشکال دیگر پارتیشن دیده می‌شود از بین می‌برد.

آن‌ها را می‌توان براساس ترجیحات شخصی شما براساس جنبه ‌های ظاهری با انواع ترکیبات منحنی و ساده وضع کرد.

مفاصل تقریباً نامرئی و بدون درز با اتصالات سیلیکونی، بدون شکاف ترین سطح ممکن را ارائه می  ‌دهند.

پارتیشن های شیشه ای به ‌طور کامل جدا شدنی هستند و بسته به نیازهای خاص می‌توان طیف وسیعی از درب‌  های کشویی و لولایی بدون فریم در آن‌ ها به کار برد. همچنین نصب پرده‌ کرکره ای در آن ‌ها ممکن است، که سبب تنظیم دلخواه نور می‌ شود.

3- پارتیشن شیشه ‌ای متحرک

پارتیشن ‌های شیشه ‌ای متحرک نوعی دیگر از پارتیشن‌ های اداری هستند و در مکان ‌هایی استفاده می ‌شوند که بنا بر ظرفیت و حجم وسایل نیاز است که به ‌طور دائم ابعاد پارتیشن ‌ها را کوچک و بزرگ نمود. پارتیشن‌ های شیشه‌ای متحرک توسط اتصالاتی به زمین چفت شده و به‌ راحتی قابل باز شدن بوده و جابجا می ‌شوند.

به طورکلی می توان گفت پارتیشن های متحرک به چند نوع تقسیم می شوند. آن هایی که متشکل از چند قطعه پنل و دارای چرخ هایی برای جابجایی هستند و به راحتی می توان آن را در هر مکانی قرار داد، البته در طراحی آنها معمولاً از شیشه استفاده نمی شود. پارتیشن های شیشه ای متحرک مورد بحث ما آن هایی هستند که به صورت کشویی و مولتی دایرکشنال در امتداد یک مسیر ریلی قابل جابجایی هستند. از لحاظ قیمت طبیعتاً پرهزینه تر از نوع معمولی و ثابت هستند و به صورت عمومی مورد استفاده نیستند. اما در برخی مکان ها می تواند بهترین گزینه باشد چراکه پنل ها به راحتی در صورت نیاز در یک سمت جمع آوری می شوند و هر زمانی که بخواهید می توانید آن را به حالت اول بازگردانید. برای برخی از محوطه های یک شرکت، دفتر، نمایشگاه و…  پارتیشن هایی که قابلیت جابجایی دارند بسیار پرکاربرد هستند چون در صورت نیاز یک مکان رو سریعاً پاریتشن و تقسیم بندی می کنند و با جمع آوری آن ها یک اتاق بزرگتر را در اختیار می گذارند.

4- پارتیشن شیشه ‌ای رنگی

یکی دیگر از انواع پارتیشن ‌های شیشه ‌ای، پارتیشن های شیشه رنگی می باشند. استفاده از پارتیشن ‌های شیشه ‌ای رنگی در داخل فضای ادارات و شرکت ‌ها سبب منظم ‌تر نشان ‌دادن دکوراسیون داخلی می ‌شود. همچنین از این پارتیشن ‌ها در موارد خاصی استفاده‌ شده و برای پوشاندن محیط داخلی مناسب می شوند.

در این نوع از پارتیشن این امکان وجود دارد که شیشه های رنگی را همرنگ با رنگ سازمانی شرکت انتخاب نموده و جلوه چشم نواز و زیبایی را خلق کرد.

5- پارتیشن با شیشه هوشمند

پارتیشن های هوشمند با شیشه های مات شونده نسل جدید از تکنولوژی است که در پارتیشن بندی ها به کار می­رود. شاید بخاطر جدید بودنشان کمتر شناخته شده باشند. اما اسمارت گلس ها هر آنچه را که از یک پارتیشن شفاف و مات بخواهید در یک سازه و همزمان به شما تحویل می دهند.

پنل های شیشه اسمارت گلس از چند لایه فیلم هوشمند با کریستال مایع تشکیل شده است که در حالت عادی مولکول های آن به صورت رندوم پراکنده شده اند و نور تابیده به خود را در جهات مختلف  بازتاب می کنند که در این صورت و در حالت عادی شیشه به صورت مات دیده می شود. زمانی که بخواهید شیشه شفاف شود با یک دکمه میتوانید آن را به حالت شفاف تغییر دهید. جالب است نه؟

زمانی که شما دکمه را فشار می دهید یک جریان و ولتاژ به اجزای آن اعمال می شود که مولکول های کریستال مایع را در خطوطی منظم ردیف می کند بنابراین نور تابیده شده را از خود عبور می دهد و شیشه شفاف باقی می ماند.

داشتن پارتیشن با شیشه های هوشمند برای برخی دفاتر که فضای کافی برای ایجاد اتاق جلسات و اتاق هایی که نیاز به حریم خصوصی دارند مفید است. چراکه هر زمان که نیاز باشد حریم خصوصی را می توان ایجاد کرد.

شرکت های کمی در ایران پارتیشن های هوشمند را ارائه می دهند که شرکت دیکا آسیا یکی از آنهاست.

6- پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن با شیشه مات در بخش های اداری و به خصوص در قسمت اتاق مدیریت و جلسات بسیار پرکاربرد است. ظاهر مات آن به ایجاد حریم خصوصی کمک می کند، بدون اینکه نور را مسدود کند. شیشه های مات به خوبی نور را از خود عبور داده و به هیچ عنوان مانع از انتشار آن نمی شوند، در عین حال هیچگونه جزئیاتی را نشان نمی دهند که خود مزیتی عالی برای برخی مکان های اداری و مسکونی است.

شیشه های مات با تکنولوژی های متفاوتی همچون ساتینا، سندبلاست و حتی شیشه های هوشمند ایجاد می شوند. انتخاب آن کاملاً سلیقه ای است. میزان و درصد مات شدگی، ایجاد طراحی های مات سفارشی مانند لوگو و نام برند و یا اشکال هندسی در پنل های شیشه ای با روش سند بلاست امکان پذیر است. بنابراین اگر نیاز به ایجاد حریم خصوصی به منظور مسدود نمودن دید برای بخشی خاص از دفتر کاری و یا ادارات و واحدهای مسکونی خود دارید، بدون شک مناسب ترین گزینه برای شما پارتیشن شیشه ای مات است.

7- پارتیشن شیشه‌ ای ثابت و متحرک

یکی دیگر از انواع پارتیشن ‌های شیشه‌ ای، پارتیشن ‌های شیشه ‌ای ثابت و متحرک هستند. برای استفاده از این پارتیشن ‌ها باید بدانید که می‌ خواهید دکور و تفکیک‌ های ایجاد شده ثابت بوده و یا تغییر کنند. زمانیکه مقصد دارید محیط داخلی ادارات را تغییر دکوراسیون داده و فضای اتاق ‌ها را کوچک و یا بزرگ کنید، می ‌توانید از پارتیشن ‌های شیشه ‌ای متحرک استفاده نمایید. پارتیشن ‌های شیشه‌ ای ثابت توسط پیچ به کف متصل شده و امکان حرکت و جابجایی آن در محیط اداره وجود نخواهد داشت.

قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت و هزینه پارتیشن شیشه ‌ای به عواملی مانند نوع آن که می‌تواند فریم دار و یا بدون فریم (فریم لس)، تک‌ جداره و یا دو جداره باشد. نوع شیشه، مساحت و ابعاد آن، ضخامت و … بستگی دارد.

بنابراین توصیه می شود جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه و قیمت پارتیشن شیشه ای با کارشناسان شرکت دیکا آسیا تماس حاصل نمایید و از تیم مشاورین ما پاسخ تمامی سوالات خود در مورد نصب، شرایط سفارش و هزینه‌ ها جویا شوید.

برای اینکه به صورت حدودی تخمینی از قیمت پارتیشن را به دست آورید می توان فاکتورهایی را عنوان کرد که عوامل تعیین کننده در قیمت انواع پارتیشن هستند. از جمله:

 • مساحت و متراژ فضای مورد نظر

بدون شک واضح است که هر چقدر مساحت و متراژ فضایی که قرار است پارتیشن بندی شود بیشتر باشد قاعدتاً هزینه نصب آن بیشتر خواهد بود.

 • نوع پارتیشن

همانگونه که پیش از این نیز اشاره شد، قیمت پارتیشن های شیشه ای نسبت به سایر انواع آن به خصوص پارتیشن پنلی و ام دی اف بیشتر است.

 • کیفیت و نوع فریم

کیفیت فریم آلومینیومی و نوع فریم که می تواند تک جداره یا دوجداره باشد در قیمت اثر گذار است. مسلم است که پارتیشن دو جداره علاوه بر فریم متفاوت دارای دو ردیف پنل است که همین سبب افزایش قیمت نوع دوجداره نسبت به تک جداره خواهد شد.

 • نوع و تعداد درب

انواع درب چوبی، شیشه ای، اسلایدی و لولایی و یا هوشمند با انواع شیشه در پارتیشن ها قابل اجرا است.

 • نوع و جنس شیشه

در بخش انواع شیشه در پارتیشن ها در مورد پنل های رایجی که در پارتیشن به کار می رود صحبت شد. انواع شیشه دارای قیمت های متفاوت با ارائه خواص متفاوتی هستند که هرچه بر ایمنی و خواص عایق صدا و حرارت آن بیشتر کار شده باشد به تبع آن هزینه ها افزایش می یابد.

ویژگی فریم های پارتیشن شیشه ای

 • پروفیل آلومینیومی فریم های پارتیشن ساخته ‌شده از آلومینیوم بوده که فلزی با جلای خاص، سبک، دارای قابلیت شکل‌ پذیری بالا و عدم زنگ‌ زدگی است. بیشترین استفاده آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی و معماری نیز در ساخت قاب درب و پنجره و پارتیشن‌ های اداری است.
 • می توان شیشه ‌های دوجداره و یا چند جداره را روی آن نصب کرد، وزن پروفیل آلومینیوم نسبت‌ به سایر فلزات و قاب های UPVC سبک‌تر بوده و قابلیت بازیافت دارند و هم چنین در رنگ‌ های مختلف متناسب با دکوراسیون مورد نظر خود میتوان آن‌ها را رنگ‌ آمیزی کرد  و سفارش داد.
 • دیوار های پارتیشن شیشه ‌ای اغلب چند برابر ارزان ‌تر از دیوار های معمولی هستند و نهایت انعطاف در اصلاح مکان ‌های با ظرفیت ضعیف محیطی را دارند. قابل جابجایی داشته و مدولار هستند. این دیوار های شیشه ای به ‌عنوان یک راه‌ حل موقت و سازگار و اگر بخواهید دکوراسیونی همیشگی خواهند بود.
 • به نور طبیعی با سخاوت اجازه ورود می‌ دهند، فضایی متصل تر و آرام ‌تر را ایجاد می‌ کنند. می ‌توانید نصب پرده و درب ‌های متحرک و کشویی بر روی لولا ایجاد کنید. شکاف‌ های بسیار باریک قطعات شیشه ‌ای که با خمیر سیلیکونی بی ‌رنگ به ‌هم متصل شده ‌اند ظاهری یکدست و یکپارچه را شکل می ‌دهند. این پارتیشن عایق صوتی به دلیل استفاده از شیشه ‌های لمینیت مقاوم و نشکن است. بطور خلاصه در یک کلام میتوان گفت پارتیشن های شیشه ای تمام انتظار شما از  فضای مدرن و کارآمد را برآورده می‌ سازند.

پارتیشن شیشه‌ ای طرح دار

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای طرح‌ دار، یکی دیگر از انواع پرفروش پارتیشن‌ های شیشه‌ ای هستند که از آن‌ ها در تقسیم‌ بندی فضا های متفاوتی استفاده می‌ شود. وجود شیشه‌ های طرح دار، امکان طراحی و ساخت طیف متنوعی از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای را فراهم آورده و علاوه‌ بر تأثیر در زیبایی دکوراسیون داخلی، می‌ تواند بسیار کاربردی نیز باشد. پارتیشن شیشه‌ ای طرح‌ دار نیز همانند سایر پارتیشن‌ های شیشه‌ ای، از مقاومت و دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و در طراحی و اجرای آن‌ ها از تجهیزات و یراق آلات بسیار با کیفیتی استفاده می‌ شود.

نگهداری و تمیزکاری این پارتیشن‌ ها نیز بسیار آسان می‌ باشد و دارای نمایی بسیار زیبا و فوق‌العاده به‌ ویژه در محیط داخلی ادارات هستند. پارتیشن‌ های شیشه‌ ای طرح‌ دار، دارای اشکال و طرح‌ های بسیار متفاوتی هستند و از جمله اشکال موجود در شیشه‌ های این پارتیشن‌ ها می‌ توان به طرح‌ های راه دار، اشکال مربع، اشکال دایره‌ ای، اشکال هندسی نامتقارن، طرح آبشاری، امواج آب و غیره اشاره نمود.

ارتفاع استاندارد در پارتیشن شیشه‌ ای 

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای در ابعاد و ارتفاع‌ های گوناگونی قابل طراحی و اجرا هستند و ارتفاع استاندارد در آن‌ ها با توجه به نوع پارتیشن شیشه‌ ای متفاوت می‌ باشد. همان‌ طور که می‌ دانید پارتیشن‌ های شیشه‌ ای در انواع تک جداره و دوجداره و همچنین تمام قد و نیم قد قابل نصب هستند و بنابراین دارای ارتفاع متفاوتی نیز می باشند. از جمله انواع ارتفاع در نظر گرفته برای پارتیشن های شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای نیم قد

ارتفاع استاندارد در پارتیشن شیشه‌ ای نیم قد، به متراژ ۱۲۰ تا ۱۵۰ سانتی‌ متر است و کارمندان می‌ توانند علاوه‌ بر فعالیت در حریم شخصی خود، با سایر کارمندان نیز در ارتباط باشند. در ساخت این پارتیشن‌ ها نیز از شیشه‌ های تک‌ جداره استفاده‌ شده و دارای مقاومت مناسبی می‌ باشند.

پارتیشن شیشه ای تمام قد

در ساخت پارتیشن‌ های تمام‌ قد شیشه‌ ای نیز، ارتفاع آن‌ ها با توجه به ارتفاع سقف در نظر گرفته شده و در نوع دوجداره می‌ توانند حریم شخصی بسیار مناسبی را ایجاد کرده و عایق بسیار مناسبی در برابر صوت و حرارت باشند. در ساخت این پارتیشن‌ ها از نگهدارنده‌ های تقویتی استفاده‌ می شود و دارای تجهیزات و فرم‌ بندی بسیار مقاوم هستند و به‌ هیچ‌ عنوان دچار لرزش، شکستگی و ترک‌ خوردگی نخواهند شد.

ارتفاع استاندارد پارتیشن شیشه‌ ای متوسط

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای متوسط نیز در ارتفاع ۲/۱ متر قابل‌ اجرا هستند و در ساخت آن‌ ها از شیشه‌ های فریم دار استفاده می‌ شود. این پارتیشن‌ های شیشه‌ ای نیز از دوام، مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند.

پارتیشن شیشه‌ ای منزل

همان‌ طور که گفته شد، پارتیشن‌ های شیشه‌ ای علاوه‌بر کاربرد در محیط داخلی ادارات، در فضای بسیاری از منازل نیز استفاده می‌ شوند. پارتیشن‌ های شیشه‌ ای می‌توانند به‌ عنوان تقسیم کننده های بسیار مناسبی در تفکیک سازی فضای داخلی منازل به کار برده شده و علاوه‌ بر ویژگی‌های زیبایی و مقاومتی، بسیار کاربردی و مقرون‌ به‌ صرفه نیز باشند. پارتیشن‌ های شیشه‌ ای که در تفکیک سازی فضای داخلی منازل استفاده می‌ شوند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در برابر آسیب‌ هایی چون ضربه، تنش‌ های مکانیکی، خط و خش و غیره بسیار مقاوم می‌ باشند.

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای منازل نیز به‌ طور معمول به‌ صورت تمام‌ قد اجرا شده و با ترکیب سایر متریال هایی چون ام دی اف و آلومینیوم قابل طراحی هستند. این پارتیشن‌ ها به‌ صورت تک‌ جداره و دوجداره نصب می‌ شوند و نوع دوجداره آن‌ ها می‌تواند عایق مناسبی در برابر صدا و حرارت باشد. در ساخت پارتیشن‌ های شیشه‌ ای منازل، از انواع شیشه‌ های نشکن، سکوریت و لمینت استفاده‌ شده و طرح و ابعاد آن‌ ها نیز بر اساس سفارش مشتریان و متراژ مورد نیاز، انتخاب می‌ شود. از جمله مزایای پارتیشن شیشه‌ ای منزل نیز می‌ توان به عایق مناسب صدا، ایجاد حریم شخصی برای افراد منزل، هماهنگی با محیط داخلی منازل و همچنین صرفه‌ جویی در هزینه و زمان نصب و اجرا اشاره نمود.

سوالات متداول

قیمت پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

بر اساس نوع شیشه مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای و فریم لس و یا فریم دار بودن آن قیمت در پارتیشن شیشه ای متفاوت خواهد بود.

بهترین شیشه برای پارتیشن اداری کدام است؟

شیشه آکوستیک، این شیشه که با تقویت و نحوه ساخت عایق صوتی بهتری در آن ایجاد شده است، مقاومت بالایی دارد و اغلب با استفاده از آن نیازی به ایجاد سیستم دوجداره نیست.

پارتیشن شیشه ای فریم لس چیست؟

پارتیشن بدون فریم به ‌گونه ‌ای طراحی شده ‌است که در ظاهر هیچ‌ گونه قابی مشاهده نمی ‌شود و پروفیل ‌های آلومینیومی نگهدارنده آن در کف و سقف به ‌صورت توکار قرار می ‌گیرد و برای محیط‌ های کوچک بسیار مناسب است.

تفاوت پارتیشن شیشه ای تک‌ جداره و دوجداره در چیست؟

پارتیشن‌ های تک‌ جداره و دوجداره در ضخامت پروفیل یا همان قاب نگهدارنده با یکدیگر متفاوت هستند، به‌ گونه ‌ای که در دوجداره دو عدد پنل قرار می ‌گیرد و در تک‌ جداره یک عدد. تفاوت آن ها تنها در خواص عایق صدایشان مشهود است.

16 Comments

  • سلام و وقت بخیر
   هزینه نصب پارتیشن شیشه ای بر اساس ابعاد و اندازه محل موردنظر، نوع شیشه پارتیشن، نوع فریم، دوجداره و یا تک جداره بودن و بسیاری موارد دیگر متفاوت است که توصیه می شود جهت استعلام قیمت دقیق با کارشناسان دیکا آسیا تماس حاصل نمایید.

 • ظاهر شرکت ما با پارتیشن های شیشه ای شما دگرگون شد. شیک و عالی و تمیز
  ازتون تشکر می کنیم بابت خدمات حرفه ای و تخصصیتون

 • سلام، استفاده از شیشه در ساخت پارتیشن علی الخصوص توی دکوراسیون مدرن اداری خیلی عالی هست
  اگر قصد دارید یک دفتر کار شیک و مدرن داشته باشید از استفاده از انواع آینه و شیشه و پارتیشن های شیشه ای غافل نشید.

  • سلام و وقت بخیر
   ممنون از نظر شما دوست عزیز، دقیقا می توان گفت کاربرد شیشه در دکوراسیون مدرن با بهره گیری از انواع پارتیشن های شیشه ای بسیار بیشتر از گذشته شده است.

  • سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت سفارش و خرید پارتیشن شیشه ای با کارشناسان بخش فروش دیکا آسیا تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند.

 • سلام. برای یک دفتر 120 متری قصد اجرای پارتیشن شیشه ای رو داریم.
  ممنون میشم راهنماییم کنید در مورد هزینه و زمان حدودی اجرا و…
  ستاره صدیقی

  • سلام و وقت بخیر
   در ارتباط با هزینه و اجرای پارتیشن اداری لازم است با کارشناسان ما با شماره 02122968105 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما مشاور و پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

 • سلام و عرض ادب
  برای سفارش پارتیشن شیشه ای میخواستم باهاتون صحبت و مشورت کنم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سلام و وقت بخیر
   جهت دریافت مشاوره رایگان جهت خرید، نصب و اجرای انواع پارتیشن شما عزیزان می توانید با کارشناسان ما در دیکا آسیا با شماره 02126752179 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button