پروژه ماشین سازی

پروژه ماشین‌ سازی

مدیریت طراحی پروژه ماشین‌ سازی، یکی دیگر از بهترین و موفق‌ ترین پروژه‌ های انجام‌ شده توسط شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا می‌ باشد. تمامی تغییرات، طراحی و اجرای پارتیشن بندی در فضاسازی محیط داخلی این پروژه، توسط تیم طراحی بسیار حرفه‌ ای و مجرب شرکت دیکا آسیا و پس‌ از دریافت تاییدیه از کارفرما صورت گرفته است. در تفکیک سازی و فضاسازی این پروژه، طراحان شرکت دیکا آسیا با توجه به متراژ محیط، کاربرد و درخواست کارفرما، از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای ارتفاع بلند استفاده کرده و آن‌ ها را با دقت و حساسیت بسیار بالایی اجرا نموده اند.

قبل‌ از فضاسازی و پارتیشن بندی این پروژه، تیم طراحی شرکت دیکا آسیا با توجه به نوع فعالیت این پروژه و تعداد بخش‌ ها و اتاق‌ های مورد نیاز، طراحی بسیار دقیق و منحصر به‌ فردی را ارائه کرده و علاوه‌ بر ایجاد بخش‌ های کاملاً کاربردی با متراژ کافی، سبب نظم دهی به محیط داخلی با استفاده از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای شده‌اند. تمامی پارتیشن‌ های شیشه‌ ای اجرا شده در پروژه ماشین‌ سازی، به‌ صورت مات هستند و بنابراین حریم شخصی مناسبی را در هر یک از بخش‌ ها به وجود آورده‌اند. رنگ پروفیل های استفاده‌ شده در پارتیشن بندی پروژه ماشین‌ سازی نیز با الهام از رنگ سازمانی محیط داخلی پروژه بوده و با ظرافت و دقت بسیار بالایی توسط تیم بسیار متخصص و با تجربه شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا، طراحی و اجرا شده‌اند.

اجرای پروژه ماشین‌ سازی، از جمله پروژه‌ های بسیار حساس شرکت دیکا آسیا بوده و این شرکت مفتخر به فضاسازی و پارتیشن‌ بندی این پروژه می‌ باشد.

نمونه کار 10 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 9 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 8 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 7 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 6 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 5 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 4 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 3 پروژه ماشین سازی
نمونه کار 2 پروژه ماشین سازی
نمونه کار1 پروژه ماشین سازی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button