پروژه داتیس

پروژه داتیس

مدیریت طراحی پروژه داتیس، یکی دیگر از بهترین و موفق‌ ترین پروژه‌ های انجام‌ شده توسط شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا می‌ باشد. تمامی تغییرات و تفکیک سازی ایجاد شده در محیط داخلی این پروژه، توسط تیم طراحی بسیار مجرب و متخصص شرکت دیکا آسیا و پس‌ از دریافت تاییدیه از کارفرما انجام‌ شده است. در تفکیک سازی و پارتیشن بندی پروژه داتیس، طراحان شرکت دیکا آسیا از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای بسیار با کیفیت و مرغوب استفاده نموده و با توجه به کاربرد هر یک از بخش‌ ها، آن‌ ها را با ظرافت و دقت بسیار بالایی اجرا نموده اند.

در بخشی از محیط داخلی پروژه داتیس، پارتیشن‌ های شیشه‌ ای جهت کاربرد به عنوان یک المان دکوراتیو به‌ صورت تمام قد و ارتفاع بلند طراحی و اجرا شده‌اند و نمایی بسیار شیک و منحصر به‌ فرد را در فضای داخلی ایجاد نموده‌اند. تمامی پارتیشن‌ های این پروژه، از پنل ها، تجهیزات و یراق آلات بسیار با کیفیت و مرغوب تشکیل شده‌اند و رنگ پروفیل به‌ کار رفته در آن‌ ها نیز با توجه به رنگ سازمانی پروژه انتخاب و اجرا شده‌ است. همچنین در بخش هایی از محیط داخلی این پروژه با توجه به نوع کاربرد، پارتیشن‌ های شیشه‌ ای به‌ صورت مات و نیمه مات با استفاده از طرح‌ های بسیار منحصر به‌ فرد و مدرن اجرا شده‌اند.

تیم طراحی شرکت دیکا آسیا با استفاده از نرم‌افزارهای سه‌ بعدی، طرح‌ های بسیار متنوع و مدرنی را با توجه به متراژ محیط، کاربرد و نوع خدمات در هر یک از بخش‌ ها به کارفرمای محترم ارائه داده و پس‌ از دریافت تاییدیه، نسخه نهایی را وارد عملیات اجرایی نموده‌اند. وجود دقت، ظرافت و کیفیت در طراحی و اجرای پارتیشن بندی پروژه داتیس، نشان‌ دهنده تخصص، تجارب و مهارت تیم طراحی و اجرایی شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا بوده و این شرکت مفتخر به طراحی و اجرای پارتیشن بندی این پروژه می‌ باشد.

نمونه کار 5 پروژه داتیس
نمونه کار 6 پروژه داتیس
نمونه کار 4 پروژه داتیس
نمونه کار 3 پروژه داتیس
نمونه کار 2 پروژه داتیس
نمونه کار 1 پروژه داتیس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button