استیکر دکوراتیو

استیکر دکوراتیو دراصل برچسب ‌های متنوعی است که می‌تواند بر روی سطوح گوناگون ازجمله پارتیشن ‌های شیشه ‌ای، چوبی و همچنین درب های شیشه ‌ای، چوبی و فلزی چسبیده شود. روی این برچسب ‌ها نقش ‌ها، نوشته ‌ها و طرح ‌های گوناگونی وجود دارد که به ‌سادگی بر روی شیشه چسبانده می شوند.

 اصطلاحاً به استیکر هایی که بر روی شیشه قرار می‌گیرند، استیکر دکوراتیو گفته می‌شود. بعد از نصب و اجرای پارتیشن شیشه ‌ای هیچ‌گونه محدودیتی در چسباندن استیکر موردنظر شما وجود ندارد و می‌توانید به ‌سادگی استیکر موردنظر خود را بر روی شیشه بچسبانید. براساس نوع استیکری که انتخاب می‌کنید، ابعاد و اندازه و طرح آن قیمت استیکر پارتیشن متفاوت خواهد بود. این استیکر ها می‌توانند جلوه بسیار زیبایی را به محیط موردنظر شما ببخشند.

 ویژگی‌های استیکر دکوراتیو

از جمله ویژگی ‌های استیکر دکوراتیو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شیشه ‌های پارتیشن که بر روی آن ‌ها استیکر چسبیده می‌شود ظاهر بسیار زیبا و جذابی را برای بازدیدکنندگان به وجود می‌آورد.
  • استیکر های چسبیده شده بر روی شیشه ‌ها می‌توانند به نوعی نور خورشید را فیلتر کرده و از ورود گرما به داخل جلوگیری کند.
  • هیچ محدودیتی در استفاده از طرح استیکر بر روی شیشه وجود ندارد.
  • نصب و اجرای استیکر بر روی پارتیشن بسیار سریع انجام می شود.
  • نصب استیکر بر روی پارتیشن میتواند جلوه انواع پارتیشن را بسیار دلنشین کند.

 دیکا آسیا یکی از شرکت‌ های تولیدکننده و ارائه‌دهنده انواع استیکر دکوراتیو می‌باشد که می‌تواند انواع استیکر های گوناگون و اختصاصی برای شما را طراحی و اجرا می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان دیکا سیا توسط شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

Call Now Button