پروژه کاشی گلدیس

پروژه کاشی گلدیس

مدیریت طراحی پروژه کاشی گلدیس، یکی دیگر از بهترین و موفق‌ ترین پروژه‌ های انجام‌ شده توسط شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا می‌ باشد. این پروژه از جمله پروژه‌ های خاص و منحصر به‌ فرد شرکت دیکا آسیا بوده و تمامی مراحل پارتیشن بندی و تفکیک سازی محیط داخلی آن، توسط تیم بسیار حرفه‌ ای و مجرب این مجموعه انجام شده‌ است. در پارتیشن بندی پروژه کاشی گلدیس، طراحان دیکا آسیا با توجه به نوع محیط، متراژ فضا و همچنین نوع تفکیک سازی از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای استفاده نموده و از تجهیزات و یراق آلات بسیار مرغوب و با کیفیت نیز در آن به‌ کار برده‌اند. در فضاسازی و تفکیک سازی این پروژه، مجریان دیکا آسیا با در نظر داشتن کاربرد ها و فعالیت‌ های هر بخش و تاییدیه کارفرما، پارتیشن ها را به‌ صورت تمام قد و نیم قد اجرا کرده و فضا های کاملاً کاربردی را به وجود آورده‌اند.

همان‌ طور که مطلع هستید، پارتیشن‌ های شیشه‌ ای یکی از محبوب‌ ترین پارتیشن‌ های به‌ کار رفته در محیط‌ های اداری و عمومی هستند و علاوه‌ بر مدرن سازی محیط، فضای بسیار کمتری را نیز اشغال می‌ نمایند و همان‌ طور که در عکس‌ های پروژه کاشی گلدیس مشاهده می‌ نمایید، امکان اجرای آن‌ ها به‌ صورت تلفیقی با شیشه‌ های مات و شفاف نیز وجود خواهد داشت. همچنین پارتیشن‌ های شیشه‌ ای به‌ دلیل انتقال نور از خود، می‌ توانند روشنایی مناسبی را در محیط ایجاد نمایند و از این‌ رو سبب صرفه‌ جویی در مصرف انرژی خواهند شد.

پارتیشن بندی پروژه کاشی گلدیس، از جمله پروژه‌ های بسیار حساس شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا بوده و این مجموعه مفتخر به انجام این پروژه می‌ باشد.

نمونه کار 17 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 15 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 16 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 12 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 13 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 14 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 11 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 8 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 9 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 10 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 6 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 7 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 5 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 4 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 3 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 2 پروژه کاشی گلدیس
نمونه کار 1 پروژه کاشی گلدیس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button