پروژه مدرسه علوی

پروژه مدرسه علوی

مدیریت طراحی پروژه مدرسه علوی، یکی دیگر از بهترین و موفق‌ ترین پروژه‌ های انجام‌ شده توسط شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا می‌ باشد. تمامی تغییرات و فضاسازی ایجاد شده در محیط داخلی این پروژه، توسط تیم طراحی بسیار حرفه‌ ای و مجرب شرکت دیکا آسیا و پس‌ از هماهنگی و دریافت تأییدیه از کارفرما انجام‌ شده است. طراحان شرکت دیکا آسیا با توجه به درخواست کارفرما، در پارتیشن بندی و تفکیک سازی محیط داخلی این پروژه، از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای دوجداره در ضخامت ۸ میل به‌ کار برد و شیشه‌ های آن نیز به‌ صورت تمام سکوریت و سوپر کلییر به ارتفاع ۲ متر و ۶۰ سانتی‌ متر می‌ باشند.

تمامی مراحل طراحی و اجرای پارتیشن بندی پروژه مدرسه علوی توسط تیم طراحی و اجرایی شرکت دیکا آسیا، در طی ۲ روز در بهار ۱۴۰۰ برای ۵۰ متر مربع انجام شد و جهت طراحی و پارتیشن بندی اتاق مدیریت نیز از پارتیشن‌ های دوجداره با شیشه ساتینا استفاده شده است.

استفاده از پروفیل های مشکی در پارتیشن بندی این پروژه نیز با الهام از رنگ سازمانی پروژه انجام‌ شده و علاوه‌ بر هماهنگی و هارمونی با سایر تجهیزات و لوازم داخلی پروژه، سبب ایجاد نمایی بسیار شیک و مدرن نیز شده‌ است. در فضاسازی پروژه مدرسه علوی با توجه به انتخاب کارفرمای محترم، طراحان دیکا آسیا در قسمت‌ هایی از محیط که نیاز به حفظ حریم شخصی بوده‌ است، از شیشه‌ های مات در پارتیشن بندی استفاده نموده و در بخش‌ های دیگر از شیشه‌ های شفاف بسیار با کیفیت و با دوام به‌ کار برده‌اند.

استفاده از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای در تفکیک سازی یک پروژه، مزایای بسیار زیادی را به‌ دنبال داشته که از جمله این مزایا می‌ توان به اشغال فضای کم‌ تر، ایجاد فضایی مدرن و شیک در محیط، کیفیت و دوام بسیار بالا، انتقال نور از پارتیشن‌ ها و صرفه‌ جویی در مصرف انرژی، تعامل کارکنان این پروژه با یکدیگر و غیره اشاره نمود. تمامی این مزایا نیز در طراحی پروژه مدرسه علوی کاملاً مشهود هستند و وجود ظرافت و دقت بالا در اجرای پارتیشن بندی این پروژه، نشان‌ دهنده تخصص و مهارت بالای تیم طراحی و اجرایی شرکت فنی مهندسی دیکا آسیا بوده و این شرکت مفتخر به انجام این پروژه می باشد.

نمونه کار 5 پروژه مدرسه علوی
نمونه کار 4 پروژه مدرسه علوی
نمونه کار 3 پروژه مدرسه علوی
نمونه کار 2 پروژه مدرسه علوی
نمونه کار 1 پروژه مدرسه علوی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button