شیشه هوشمند

امروزه اغلب شرکت‌ ها در دنیای پرشتاب دیجیتال به دفاتری نیاز دارند که از همکاری و استقلال بدون پیچیدگی در کنار هم بهره ببرند. این ‌موضوع سبب شده‌ است که انواع پارتیشن ‌های شیشه ‌ای به‌عنوان یک مانع جهت سازماندهی لازم در فضا های گوناگون کاربرد داشته باشد. استفاده از شیشه در انواع پارتیشن به نور طبیعی اجازه می‌دهد که وارد فضا شده و سبب افزایش بهره ‌وری، روحیه و رفاه جسمی و روانی افراد در ادارات شود. یکی از مدرن‌ ترین انواع شیشه ‌ها که امروزه مورد استفاده در انواع پارتیشن ‌های اداری است، شیشه هوشمند نام دارد.

پارتیشن شیشه هوشمند نوعی از پارتیشن است که با بهره‌گیری از برترین تکنولوژی‌ های روز در دنیا به‌گونه‌ای ساخته می‌شود که می‌توان در آن میزان جذب نور را تعیین کرد. مات و شفاف شدن شیشه هوشمند از طریق یون ‌های موجود در میکروفیلم است که در دو حالت روشن و خاموش قابل تنظیم است.

شیشه هوشمند متشکل از یک‌لایه شیشه، میکروفیلم اسمارت، اینورتر و ریموت کنترل می‌باشد که در محیط‌ های گوناگون از جمله انواع ادارات و دفاتر با هدف ایجاد حریم خصوصی، اتاق جلسه و حتی در خانه جهت مخفی کردن اتاق بازی کودک و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد.

ویژگی های پارتیشن شیشه هوشمند

از جمله ویژگی های شیشه هومشند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان اجرای شیشه هوشمند به دو صورت فریم لس و فریم دار موجود می‌باشد.
  • معمولاً پارتیش ن‌های شیشه ‌ای بر اساس نیاز های دقیق شما ساخته می‌شوند، حداکثر اندازه شیشه‌ های اسمارت بین ۱۸۰۰ میلی ‌متر در 4000 میلی ‌متر است.
  • پنل های شیشه‌ ای دارای قابلیت تعویض هستند.
  • شیشه اسمارت بدون درز بوده و حریم خصوصی را کاملاً رعایت می‌کند.
  • این شیشه‌ ها عایق صوت و حرارت نیز می ‌باشند.

نمونه پارتیشن شیشه هوشمند

 دیکا آسیا به‌ عنوان یکی از شرکت ‌های پیشرو در زمینه ارائه بروزترین انواع پارتیشن می‌تواند بهترین و باکیفیت ‌ترین انواع پارتیشن شیشه ‌ای هوشمند را جهت افزایش بهره‌ وری از محیط موردنظر شما ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

Call Now Button