پارتیشن تک جداره منحنی فریم لس

پارتیشن تک جداره منحنی فریم لس یکی از انواع پارتیشن اداری است که با هدف تفکیک فضا و استفاده بهینه از آن در بسیاری از مکان ها کاربرد دارد. شیشه منحنی به یک پارتیشن هم به عنوان یک ویژگی مستقل و هم به عنوان یک دیوار کامل جان می بخشد. انتخاب بسیاری از افراد جهت بهره گیری حداکثری از فضا استفاده از پارتیشن های منحنی است. جهت طراحی و ساخت یک پارتیشن منحنی نیاز به شعاع منحنی فضای مورد نظر می باشد. ساخت این پارتیشن ممکن است کمی زمانبر باشد اما بدون شک نتیجه حاصله ارزش صبر کردن را دارد.

نمونه پارتیشن تک جداره منحنی فریم لسویژگی های پارتیشن تک جداره منحنی فریم لس

از جمله ویژگی های این نوع از پارتیشن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انحنا موجود در شیشه های این نوع پارتیشن جلوه بسیار زیبایی را به دفاتر و محیط کار شما می بخشد.
  • میزان انحنا در این نوع پارتیشن بسته به ضخامت شیشه متفاوت است. در شیشه های نازکتر امکان ایجاد انحنا بیشتر و در شیشه های ضخیم تر امکان ایجاد انحنا کمتر وجود دارد.
  • در این نوع از پارتیشن ها از شیشه هایی با ضخامت 8 الی 10 میل بهره گرفته می شود. این ضخامت ایمنی شیشه را تضمین می کند.
  • در استفاده از پارتیشن تک جداره نور محیط در یک محدوده متمرکز نشده و به واسطه تقسیم بندی فضا با شیشه نور به تمام قسمت های داخلی با سخاوت می رسد.
  • با استفاده از این نوع پارتیشن کمترین فضای ممکن توسط پارتیشن اشغال می شود.
  • این نوع از پارتیشن اگر چه تک جداره است اما به خوبی می تواند عایق صوت و گرما در محیط باشد.

نمونه پارتیشن تک جداره منحنی فریم لساگر تصور می کنید پارتیشن منحنی مناسب فضای کاری شماست پیشنهاد کارشناسان دیکا آسیا استفاده از پارتیشن تک جداره منحنی فریم لس است که می تواند زیباترین و کاربردی ترین جلوه ممکن را به فضای شما ببخشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان دیکا آسیا تماس حاصل نمایید.

Call Now Button