انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مناسب هتل و رستوران

پارتیشن شیشه ای هتل و رستوران

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای، یکی از محبوب‌ ترین و لوکس‌ ترین انواع پارتیشن‌ ها هستند و در حال حاضر نیز نسبت به سایر پارتیشن ها از کاربرد بالاتری برخوردار می باشند. پارتیشن‌ های شیشه‌ ای در اشکال گوناگونی قابل طراحی و اجرا هستند و دارای نمای امروزی و منحصر به‌ فردی می باشند‌. در ساخت پارتیشن‌ های شیشه‌ ای، از شیشه‌ های نشکن و با کیفیتی استفاده‌ شده و این پارتیشن‌ ها در برابر آسیب‌ هایی چون ضربه، فشار و برخورد اجسام تیز بسیار مقاوم هستند. نکته قابل‌ توجه در رابطه با انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای نیز این است که این پارتیشن‌ ها فضای بسیار کمی را در تفکیک سازی و جداسازی محیط‌ های داخلی اشغال می‌ نمایند و از این‌ رو جایگزین مناسبی نسبت به دیوار های کاذب و همچنین دیوار های گچی و سیمانی می باشند. این پارتیشن‌ ها علاوه‌ بر ویژگی‌ های کاربردی، نقش مؤثری نیز در طراحی‌ دکوراسیون داخلی ایفا می‌ نمایند و از جمله کاربرد های آن‌ ها می‌ توان به استفاده در محیط داخلی هتل‌، رستوران‌، محیط‌ های تجاری و اداری، بیمارستان‌، آموزشگاه، بانک‌ و غیره اشاره نمود. در این مقاله نیز قصد داریم تا با انواع پارتیشن شیشه ای هتل و رستوران آشنا شده و آن‌ ها را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه مطالب با ما همراه باشید. 

انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مناسب هتل 

در تشریح پارتیشن شیشه ای هتل و رستوران ابتدا به پارتیشن شیشه ای مناسب هتل می پردازیم. یکی از کاربرد های اصلی انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای، استفاده از آن‌ ها در انواع هتل‌ ها می‌ باشد. این پارتیشن‌ ها در تقسیم‌ بندی و تفکیک سازی بخش‌ های متفاوتی از هتل‌ ها قابل‌ استفاده هستند و علاوه‌ بر تقسیم‌ بندی، در طراحی دکوراسیون هتل‌ ها نیز نقش بسیار مؤثری را ایفا می‌ نمایند. پارتیشن‌ های شیشه‌ ای دارای ظاهر مدرن و بسیار زیبایی هستند و از این‌ رو می‌ توانند محیط داخلی هتل‌ ها را به فضایی بسیار منحصر به‌ فرد و شیک تبدیل نمایند. از جمله کاربرد های انواع پارتیشن شیشه‌ ای در هتل‌ ها نیز می‌ توان به استفاده از آن‌ ها در بخش پذیرش هتل، لابی هتل، اتاق‌ های هتل، حمام اتاق‌ ها و غیره اشاره نمود. 

انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مناسب هتل نیز شامل موارد زیر می شوند: 

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای ثابت 

این نوع از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای بر خلاف پارتیشن‌ های متحرک، توسط پیچ و مهره به زمین و یا سقف متصل هستند و در جایگاه خود ثابت می‌ باشند. این پارتیشن‌ ها قابل اجرا در ارتفاع‌ های گوناگون هستند و در ساخت آن‌ ها از شیشه‌ های نشکن و بسیار با کیفیت استفاده می‌ شود. 

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای ریلی 

پارتیشن‌ های ریلی نیز یکی دیگر از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مناسب‌ هتل‌ ها هستند و بر خلاف پارتیشن‌ های ثابت، قسمت متحرک آن‌ ها بر روی ریل مشخصی حرکت می‌ نماید. این نوع از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای همانند درب‌ های کشویی عمل کرده و مناسب برای بخش‌ های گوناگونی از هتل‌ ها همانند قسمت ورودی بالکن اتاق‌ ها، ورودی روف گاردن ها و و غیره هستند. 


اینجا بخوانید: پارتیشن شیشه ای ریلی

پارتیشن‌ های شیشه ای خودپا

این نوع از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای به‌ صورت خودپا هستند و در رنگ ها طرح های گوناگونی اجرا می شوند. پارتیشن های خودپا یا مستقل علاوه‌ بر ایفای نقش در زیبایی دکوراسیون داخلی هتل‌ ها، دارای نقش جدا کننده در قسمت‌ های متفاوت هتل هم می باشند.

پارتیشن شیشه ای هتل و رستوران

انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مناسب رستوران 

دیگر تفاوت های طراحی پارتیشن شیشه ای هتل و رستوران در ادامه شرح داده شده است. در طراحی و اجرای انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای علاوه‌ بر شیشه های شفاف، از شیشه‌ های مات، نیمه مات، طرح دار، رنگی و غیره نیز به کار برده شده و قابل استفاده در انواع رستوران‌ ها می‌ باشند. پارتیشن‌ های شیشه‌ ای علاوه‌ بر تفکیک سازی فضای داخلی رستوران‌ ها، در دکوراسیون داخلی آن ها نیز بسیار تأثیر داشته و سبب ایجاد ظاهری بسیار مدرن و شیک و در نهایت سبب افزایش جذب مشتریان خواهد شد.  

از جمله انواع پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مناسب رستوران نیز می‌ توان به چند مورد زیر اشاره نمود: 

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای تمام‌ قد 

این نوع پارتیشن‌ ها فضای شخصی بسیار مناسبی را برای مشتریان جهت صرف غذا فراهم آورده و نوع دو جداره آن‌ ها نیز عایق مناسبی در برابر صوت و حرارت هستند. 

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای رنگی و طرح دار

استفاده از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای رنگی و طرح دار در رستوران‌ ها، می‌ تواند فضای بسیار جذابی را ایجاد کرده و در قسمت‌ های سرگرمی رستوران‌ های بزرگ و زنجیره‌ ای نیز می‌ تواند محیط شاد و فرح بخشی را ایجاد نماید. 

پارتیشن‌ های شیشه‌ ای مات 

این نوع از پارتیشن‌ های شیشه‌ ای دارای نمای مات هستند و علاوه‌ بر ظاهر زیبا، در قسمت‌ هایی از رستوران که نیاز به حریم شخصی است، بسیار مناسب می‌ باشند.

در پایان

با توجه به مطالب ارائه‌ شده در رابطه با انواع پارتیشن شیشه ای هتل و رستوران، انواع پارتیشن‌ های شیشه ای در ابعاد، طرح‌ ها و رنگ‌ های گوناگون قابل‌ استفاده در فضای داخلی هتل‌ ها و رستوران‌ ها هستند و بنا بر نوع دکوراسیون داخلی این فضا ها طراحی و اجرا می‌ شوند. 

شرکت دیکا آسیا، تولید کننده، طراح و مجری انواع پارتیشن‌ اداری در سبک‌ ها و انواع گوناگون به ویژه پارتیشن شیشه ای هتل و رستوران می‌ باشد. این مجموعه پارتیشن‌ های خود را در بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه کرده و شما نیز می‌ توانید جهت اطلاع از سفارش و قیمت پارتیشن اداری دیکا آسیا، با شماره تلفن های 02191094244 و 09121468890 تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button