درب شیشه ای

درب پارتیشن شیشه ای

امروزه انواع پارتیشن‌ اداری و شیشه‌ ای در طرح‌ ها و با متریال گوناگون طراحی، تولید و اجرا می‌شود. بدون شک تمامی پارتیشن‌ ها احتیاج به درب دارند. بر روی انواع پارتیشن‌ امکان نصب درب‌ های لولایی و ریلی به‌ صورت تمام شیشه و یا با چهارچوب‌ هایی از جنس آلومینیوم، چوب و غیره وجود دارد.

بسته به هدف شما از نصب و اجرای پارتیشن میتوان از درب های تک‌ جداره یا دوجداره در ساخت انواع پارتیشن بهره برد. در هایی که برای پارتیشن‌ های اداری استفاده می‌ شوند عموماً شیشه‌ ای هستند. درب های شیشه ای به‌ علت طراحی مدرن خود ظرافت و جلوه خاصی را به محیط می‌ بخشند، این‌ موضوع سبب شده‌ است که بسیاری از طراحان داخلی جهت طراحی و اجرای درب پارتیشن به شیشه و انواع آن توجه ویژه‌ ای داشته باشند. درب‌ های شیشه‌ ای به‌ صورت ریلی، دستی و یا اتوماتیک طراحی و تولید می‌ شوند. این در ها می‌ توانند به‌ صورت شیشه شفاف، مات و یا درب شیشه رنگی تولید شود.

دیکا آسیا یکی از شرکت‌ های پیشرو در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع درب پارتیشن است که می‌ تواند بهترین و باکیفیت‌ ترین نوع درب پارتیشن را برای محیط اداری شما طراحی و اجرا کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان دیکا آسیا تماس حاصل نمایید.

Call Now Button